MÖBLER / Matsalsgrupper / Matsalsgrupp 14776161
nr 1477 6161
Matsalsgrupp
7 delar, Rokoko-stil Bord + 5 stolar + 1 karmstol, Marmorerad, diameter: 120, höjd: 74 cm, en ilägg 50 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 4 juli 2022
kl 19:23:06
2/7 00:51:26